راهبند میله ای هیدرولیک

راهبند میله ای ایمن سازان

راهبند میله ای automatic traffic barriers

یکی از وسائلی که در کنترل تردد اتومبیل جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است و ایمنی یک محیط را تامین می کند راهبند میله ای سیستم راهبند های اتوماتیک می باشد. راهبند ترافیکی که با نام  راهبند میله ای هم شناخته می شود،  به منظور محافظت و مسدود کردن کامل عرض جاده یا محل مورد نیاز و با قابلیت استفاده نامحدود ساخته شده است. قطعات تشکیل دهنده راهبند به منظور عملکرد مداوم طراحی گردیده و در کلیه شرایط جوی راندمان یکسان را گارانتی می نماید.

انتخاب صحیح سیستم راهبند، با توجه به تنوع تولیدات مختلف که در بازار عرضه می گردد امری پیچیده و دشوار می باشد.
راهبند ها بر اساس نوع اپراتور به دو نوع الکتروهیدرولیک والکترومکانیک تقسیم می گردند. با آگاهی از اینکه تردد اتومبیل درمحل های مختلف بستگی به فاکتورهایی نظیر حجم تردد، سرعت تردد، نوع کنترل و افزایش ایمنی را دارد. بنابراین به راحتی متوجه می شویم انتخاب راهبند که مناسب با محیط مورد نظر باشد از پیچیدگی های خاص خود برخوردار می باشد. زیرا انتخاب غلط ممکن است باعث بروز اشکالات جدی در کاهش کنترل محیط، بهره وری ، ایمنی و افزایش هزینه های نگهداری گردد.

عوامل مهمی که در ساختار سیستم راهبند میله ای تاثیر گذار می باشد نوع بدنه سیستم، سیستم محرک راهبند و قابلیت فرمان پذیری آن می باشد.
بدنه اصلی سیستم که مستقیما در معرض عوامل محیطی قرار می گیرد، باید در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و تغییر رنگ داده نشود.
سیستم محرک راهبند حساس ترین قسمت تشکیل دهنده آن می باشد، بنابراین قابلیت حرکت های سریع و زیاد بدون اینکه باعث استهلاک قطعات تشکیل دهنده سیستم گردد و همچنین مقاومت در مقابل شوک های ناگهانی در حین عملکرد از مهم ترین خصوصیات یک راهبند می باشد.
سیستم راهبند بوسیله محرک های مختلف ماننده ریموت کنترل، پوش باتن، سیستم های access control و غیره، قابل فعال شدن می باشند.

راهبند میله ای در واقع نوعی راهبند است که بر روی یک دکل نصب می شود که ارتفاع آن از سطح زمین حدود یک متر می باشد. این راهبندها با داشتن تجهیزاتی منحصر به فرد از عبور و مرور وسایل نقلیه جلوگیری می کنند. امروزه در پارکینگ های عمومی و پارکینگ های ساختمان های اداری و تجاری متعددی از این راهبندها استفاده می شود و هدف از نصب آن ها عبور خودروهای دارای مجوز و جلوگیری از عبور خودروهای غیر مجاز می باشد.
در راهبندهای میله ای که از پر مصرف ترین راهبندهای اتوماتیک هستند قدرت موتور محرک کاملا متناسب با طول بازوی راهبند می باشد و به میزانی که طول میله بیشتر باشد نیاز به موتور پر قدرت تری خواهد داشت. درصورتی که خودرویی با راهبند میله ای برخورد نماید بازوی متحرک راهبند بیشتر از وسیله نقلیه آسیب خواهد دید. راهبند های میله ای دارای دو نوع اتوماتیک و دستی هستند که امروزه نوع اتوماتیک در اکثر مکان های عمومی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

راهبند اتوماتیک

ساختار راهبندهای میله ای

راهبند های میله ای به طور کلی از دو بخش تشکیل شده اند. نخستین بخش بخش ستونی یا اصلی راهبند است که به زمین متصل می گردد و دومین بخش میله متحرک راهبند می باشد که به بخش ستونی متصل خواهد شد. راهبندهای میله ای دارای مقاومت چندانی در برابر ضربه نیستند و برای اماکنی که امنیت آن ها بسیار اهمیت دارد نمی تواند گزینه مناسبی باشد و بهتر است راهبند انتخابی از نوع ستونی، نیزه ای و یا ضد تروریستی باشد. به عبارتی راهبندهای میله ای با توجه به اینکه هیچگونه مقاومتی در برابر وسایل نقلیه ندارد بیشتر در مناطق عمومی قابل استفاده می باشند. میله ای که در این راهبندها استفاده می شود معمولا از جنس آلومینیوم است.

میله راهبند میله ای و مزایا و معایب آن

میله این راهبندها عمدتا از جنس آلومینیوم ساخته می شود که دارای مزایا و معایب مختلفی است. از مزایای این میله می توان به موارد زیر اشاره نمود.
با توجه به اینکه جنس میله ها از آلومینیوم آبکاری شده می باشد از مقاومت بالایی در برابر باران و مواد شیمیایی برخوردار است.
میله آلومینیومی در اثر تغییر دما در فصل های مختلف به مرور زمان شکل و حالت اولیه خود را از دست نمی دهد.
• اگر وسیله نقلیه ای با آن برخورد نمایند آسیب چندانی به آن وارد نخواهد شد.
• با توجه به اینکه وزن کمی دارد سرعت باز و بسته شدن آن بالا خواهد بود.
• امکان سفارش آن در طول دلخواه وجود دارد.
• با توجه به وزن کم میله آلومینیومی راهبند موتور فشار کمتری را تحمل خواهد نمود.

معایب میله راهبند میله ای

این میله آلومینیومی در کنار تمامی مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• استحکام کم در مقابل ضربه های شدید
• امنیت بسیار پایین در مقابل حمله وسایل نقلیه

نحوه عملکرد راهبند میله ای

این راهبندها به گونه ای طراحی شده اند که با انواع تجهیزات پیشرفته و هوشمند هماهنگی و مطابقت دارند و می توان با توجه به شرایط و نیاز محیط این تجهیزات را بر روی راهبند نصب نمود. از جمله این تجهیزات و دستگاه ها می توان به دستگاه شناسایی کارت خوان، دکمه پوش باتم، دوربین پلاک خوان، ریموت کنترل، سیستم کنترل تردد و … اشاره نمود. وسایل نقلیه تنها در صورتی می توانند از راهبند میله ای عبور نمایند که توسط یکی از این تجهیزات تایید شوند و اجازه عبور به آن ها داده شود.
مهم ترین قسمت راهبند میله ای قسمت ستونی آن است که بر روی زمین نصب می گردد و قسمت متحرک که همان میله راهبند است دارای حرکتی به صورت عمودی و افقی می باشد. این میله همانطور که ذکر شد معمولا از جنس آلومینیوم است اما در برخی از مواقع که می خواهند راهبند در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده باشند آن را از جنس استیل و یا فولاد ضد زنگ می سازند. مدت زمان عملکرد و بالا و پایین رفتن میله راهبند بین 3-6 ثانیه می باشد و زاویه عملکرد اهرم راهبند به صورت 90 درجه است. این راهبندها را می توان به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک تنظیم نمود. توجه داشته باشید اگر بخواهید راهبند به صورت اتوماتیک باشد حتما باید موتور داشته باشد.

مشخصات راهبندهای میله ای هیدرولیک  فادینی

1.        نام دستگاه BAYT980
2.       سازنده دستگاه کارخانه MECCANICA FADINI ایتالیا
3.     نوع دستگاه راهبند میله ای
4.     مکانیزم عملکرد الکتروهیدرولیک
5.      اندازه بازو 4 الی 8 متر  
6.      ولتاژ برق ورودی / فرکانس 230 Vac
7.     قدرت موتور 0.37KW(0.5HP)
8.     توان مصرفی 510 W
9.      جریان مصرفی 2.4 A
10.    دارای کلید قطع کن برق  
11.     زمان باز/بسته شدن سیستم (با فنس) 6 sec
12.    نوع استاندارد IP 65
13.  حرارت مجاز محیط -20o C  TO +80o C
14.   وزن دستگاه  (بدون میله) 75 kg
15.   سیکل کاری نامحدود
16.   فنس فابریک آلومینیومی    

راهبند فادینی

مشخصات فنی راهبند میله ای الکترومکانیک Key Automation

 

 

  نام دستگاه KEY AUTOMATION
1.        ساخت دستگاه کارخانه KEY AUTOMATION ایتالیا
2.       نوع دستگاه راه بند میله ای
3.     مکانیزم عملکرد الکترومکانیک
4.     اندازه بازو a)    4 متری

b)    6 متری

c)    3متری

5.      ولتاژ برق ورودی / فرکانس 230 (24) Vac (Vdc)
6.      قدرت موتور 0.37KW(0.5HP)
7.     توان مصرفی 150 W
8.     جریان مصرفی 6 A
9.      زمان باز / بسته شدن سیستم 3 متری  Sec 1
10.    زمان باز / بسته شدن سیستم 4 متری 3.5 sec
11.     زمان باز / بسته شدن سیستم 6 متری 6 sec
12.    نوع استاندارد IP 54
13.  سرعت دور موتور 1200 r.p.m
14.   حرارت مجاز محیط -20o C  TO +70o C
15.   وزن دستگاه 4 متری 35 kg
16.   وزن دستگاه 3و 6  متری 43 kg
17.  سیکل کاری 80 %
18.  قابلیت خاص Double Led flashing Light
19.    قابلیت  داشتن میله تاشونده به جهت محدودیت ارتفاع در راهبند 4 متری
20.   دارای ترمز دیجیتال
21.    قابلیت اتصال به هر نوع Access Control  از قبیل کارتخوان ، پلاک خوان و …
22.   قابلیت تجهیز میله ها به برچسب های شبرنگ , لامپ های علامت دهنده و چراغ های چشمک زن
23.                                   دارای چشم فوتوسل الکترونیکی جهت جلوگیری از برخورد خودرو با راهبند

مکان های مورد استفاده از راهبند میله ای

راهبندهای میله ای با توجه به ویژگی های خاصی که دارند جز پر فروش ترین راهبندهای موجود در بازار محسوب می شوند و در اماکن مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این اماکن می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی
• ورودی برج ها و ساختمان های عمومی
• ورودی بیمارستان ها
• ورودی پارکینگ مکان های مسکونی و تجاری
• ورودی مکان های نظامی
• شرکت ها و ارگان هایی که دارای رفت و آمد اتومبیل به آن ها بسیار زیاد است
به طور کلی مکان هایی که تردد وسایل نقلیه در آن ها زیاد است و گزارش این ترددها یعنی نوع وسیله نقلیه، زمان و ساعت عبور و اطلاعات سرنشینان بسیار اهمیت دارد از راهبندهای میله ای استفاده می شود.

استفاده از راهبندهای میله ای چه مزایایی دارد؟

راهبندهای میله ای به عنوان یکی از برترین و بهترین راهبندهای ممکن تاثیر بسزایی در تامین امنیت مکان های مورد استفاده دارند. از مهم ترین مزایای استفاده از این راهبندها می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• کنترل تردد وسایل نقلیه
• تعداد تردد نامحدود
• جلوگیری نمودن از تردد وسایل نقلیه غیر مجاز
• با توجه به وزن کم میله راهبند دارای تعداد دفعات باز و بسته شدن زیادی می باشد.
• در هر شرایط آب و هوایی دارای عملکرد مناسبی هستند.
• امکان تعریف بالغ بر 100 ریموت کنترل دسترسی بر روی هر کدام از راهبندهای میله ای وجود دارد.

راهبند میله ای اتوماتیک

نوعی از راهبندهای میله ای راهبند میله ای متحرک است که در ستون آن ها موتور اصلی و یک سری از قطعات متحرکه تعبیه شده است. نحوه عملکرد این راهبندها به صورت اتوماتیک است و به عبارتی کنترل میله اصلی و متحرک توسط فرد اپراتور انجام نمی شود و اتوماتیک وارد تمامی مراحل صورت می گیرد. این راهبندها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که از مهم ترین آن ها می توان به بدنه راهبند، میله راهبند، پمپ هیدرولیک یا سیستم محرک، فنر تعادل، مدار فرمان یا مرکز کنترل و متعلقات راهبند اشاره نمود.

مهم ترین ویژگی های راهبند میله ای اتوماتیک

راهبندهای میله ای اتوماتیک دارای ویژگی های خاصی هستند که آن ها را از سایر راهبندها متمایز نموده است. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• قابلیت نصب سنسورهای هوشمند
• امکان کنترل با ریموت از راه دور
• قابلیت نصب دوربین کنترل پلاک وسایل نقلیه
• ثبت تردد وسایل نقلیه
• ثبت ساعات توقف وسایل نقلیه
• سرعت بالا میله متحرک جهت باز و بسته شدن
• ممانعت ازعبور وسایل نقلیه غیر مجاز
• طول قسمت میله ای که می تواند از2-8 متر متغیر باشد.
• امکان خلاص کردن و کنترل دستی در مواقع اضطراری و قطع برق

راهبند میله ای دستی

کنترل این راهبندها توسط یک فرد صورت می گیرد و با توجه به اینکه راهبند میله ای دستی فاقد سیستم محرکه می باشد دارای سرعت باز و بسته شدن کمی است. لازم به ذکر است که این راهبندها چون دارای سیستم هوشمند نیستند نظارت و کنترل دقیقی بر روی عبور و مرور وسایل نقلیه نخواهند داشت.از راهبندهای میله ای دستی می توان در مکان هایی مانند ورودی برج و ساختمان های پر تردد، ورودی مکان های نظامی، ورودی مکان های عمومی، کنترل عبور افراد، ورودی پارکینگ های عمومی، ورودی بیمارستان ها و .. استفاده نمود.

راهبند الکترونیکی

راهبند میله ای کی اتومیشن

تفاوت راهبند میله ای هیدرولیک و الکترومکانیک

پیش از آنکه به بررسی تفاوت های این دو نوع راهبند میله ای بپردازیم بهتر است اطلاعاتی در مورد اجزا راهبند میله ای داشته باشیم.
میله راهبند از مهم ترین قسمت های آن است که از جنس آلیاژ آلومینیوم بوده و وزن کمی دارد.
بدنه یا شاسی راهبند که معمولا از جنس استیل رنگ شده است و در آن مجموعه مدار فرمان، سیستم محرک و اهرم بندی انتقال نیرو به میله راهبند در آن تعبیه شده است.
مدار فرمان راهبند که مسئولیت کنترل عملکرد سیستم محرک راهبند را بر عهده داشته و طبق اطلاعات دریافتی از سنسورهای ایمنی و با توجه به نوع برنامه تنظیم شده به کنترل بالا و پایین رفتن میله می پردازد.
سیستم محرک راهبند که متشکل از مجموعه فنر و موتور تامین نیروی محرک جهت بالا و پایین رفتن میله راهبند می باشد . در این سیستم هدف از استفاده از فنر جبران وزن میله و کاستن نیروی لازم جهت به حرکت در آوردن موتور می باشد. در راهبندهایی که مجهز به فنر هستند موتورهای کوچکتری را قرار می دهند و به این ترتیب میزان استهلاک مکانیکی راهبند را کاهش می دهند. در راهبندها موتور تامین نیرو به دو دسته الکترومکانیک و هیدرولیک تقسیم بندی می شود که موجب تفاوت راهبندها شده و در زیر به بررسی تفاوت آن ها می پردازیم.
راهبندهای الکترومکانیک
این راهبندها دارای یک موتور الکتریکی هستند و در آن ها نیروی خروجی شفت موتور به گیربکس یا همان جعبه دنده راه می یابد تا به این ترتیب میزان سرعت و قدرت شفت متحرک تنظیم گردد. در راهبند میله ای مرکز دوران دارای یک سوراخ دندار می باشد که بر روی شفت خروجی جعبه دنده متصل است. با این مراحل زنجیره انتقال قدرت تکمیل می گردد و نیروی محرکه از موتور به میله راهبند منتقل می شود.
راهبند میله ای الکترومکانیک از بخش های مختلفی تشکیل شده که از جمله آن می توان به میله راهبند، استاپ مکانیکی، میله اتصال فنر، لیمیت سوئیچ، خلاص کن دستی، بادامک تنظیم محدوده حرکت میله راهبند، پلیت اتصال فنر به اهرم، پیچ تنظیم قدرت فنر، پیچ اتصال سیم ارت، پیچ پایه پلیت، درب شاسی، بدنه راهبند، فنر تعادل، مدار فرمان الکترونیک و .. اشاره نمود.
لازم به ذکر است که ولتاژ تغذیه این موتورها 220 ولت متناوب یا 24 ولت مستقیم است و مهم ترین تفاوت این موتورها آن است که نوع 220 ولت نیروی بیشتری تولید می نماید و گزینه بهتری برای استفاده در راهبندهای دارای میله سنگین می باشد. راهبندهایی که دارای موتور 24 ولت هستند بیشتر برای مکان های پر تردد مورد استفاده قرار می گیرند. این راهبندها در هنگام قطع برق از باتری استفاده می کنند.

مزیت راهبند الکترومکانیک

راهبندهای میله ای الکترومکانیک دارای مزایایی هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.
– دارای گیربکس های بسیار پر قدرتی می باشند در نتیجه از سرعت بالایی برخوردار هستند.
– این راهبندها نیاز کمتری به بررسی دوره ای خواهند داشت و هزینه نگهداری آن ها خیلی کم است.
– گرما و هر گونه شرایط جوی و محیطی و نیز وجود گرد و غبار تاثیری بر نحوه عملکرد راهبندهای میله ای الکترومکانیک نخواهد داشت.

راهبند هیدرولیکی
این راهبندهای میله ای دارای سیستم محرک الکتروهیدرولیک هستند و به همین دلیل به راهبند هیدرولیکی شهرت یافته اند. سیستم محرک این راهبندها از یک موتور الکتریکی، محفظه روغن، پمپ روغن و سیلندر هیدرولیک تشکیل شده است. هنگامی که موتور روشن می شود پمپ روغن حرکت کرده و روغن با فشار زیاد از مخزن خارج شده وبه سیلندر هیدرولیک راه می یابد. زمانی که ورود و خروج روغن در سیلندر هیدرولیک اتفاق می افتد پیستون داخل آن به سرعت بالا و پایین می شود و حرکت می کند. انتهای آزاد پیستون از طریق اهرم بندی به شفت خروجی متصل است و سمت دیگر میله راهبند از طریق مرکز دوران به شفت خروجی متصل می شود. با انجام این پروسه حرکت پیستون درون سیلندر هیدرولیک به میله راهبند انتقال می یابد و نیروی لازم جهت حرکت آن تامین می شود.
راهبند میله ای هیدرولیکی از بخش های مختلفی تشکیل شده که از جمله آن می توان به چراغ فلاشر روی بدنه، مدار فرمان الکترونیک، دریچه اضافه کردن روغن، پیچ تخلیه هوای سیلندر راست، واحد هیدرولیک (موتور الکتریکی،مخزن روغن و پمپ هیدرولیک) ، سیلندر هیدرولیک سمت راست، شلنگ هیدرولیک اتصال پمپ به سیلندر راست، پره های خنک کننده پمپ هیدرولیک، خلاص کن دستی، سیلندر هیدرولیک سمت چپ، پیچ تخلیه هوای سیلندر چپ، محفظه راهبند، انکودر، جعبه اتصال برق ورودی، منبع تغذیه و … اشاره نمود.
با توجه به اینکه میزان استهلاک مکانیکی راهبندهای هیدرولیک در مقایسه با راهبندهای الکترومکانیک کمتر است معمولا در محل های پر تردد مورد استفاده قرار می گیرند. این راهبندها با توجه به ولتاژ تغذیه موتوربه دو دسته 24 ولت و 220 ولت تقسیم می شوند. مدل 24 ولت دارای مزیت هایی بر مدل 220 ولت است که از مهم ترین مزیت های آن می توان به قابلیت افزودن باتری پشتیبان درهنگام قطع برق اشاره نمود. همچنین تجهیزات ایمنی مانند انکودر به منظور جلوگیری ازبرخورد میله راهبند به وسایل نقلیه فقط در راهبندهای 24 ولت امکان نصب و استفاده دارد.
امروزه راهبندهای هیدرولیکی و الکترومکانیک با سرعت های 6-8 ثانیه و طول میله های 2-8 مترساخته شده اند و در بازار موجود هستند که می توان با توجه به شرایط محیط مصرف و نوع نیاز مدل مناسب را انتخاب نمود.

معایب راهبند میله ای هیدرولیکی

این راهبندها دارای معایبی هستند که محبوبیت آن ها راتحت تاثیر قرار می دهد و موجب شده که راهبندهای الکترومکانیکی بیشتر مورد استفاده قرار گیرند. از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• با توجه به اینکه سیال تحت فشار در این سیستم وجود دارد احتمال نشتی و خرابی اورینگ زیاد است. علاوه بر این روغن استفاده شده در این راهبندها خاصیت خورندگی دارد که موجب می شود به سایر قطعات مجموعه آسیب وارد گردد.
• چون سیستم کاری راهبند از نوع هیدرولیک است در حین کار انرژی راهبند به صورت گرما آزاد می گردد و با بالارفتن میزان گرمای محیط راهبند نمی تواند عملکرد صحیحی داشته باشد.
• این سیستم ها در مقابل گرد وغبار بسیار آسیب پذیر هستند و در مناطق و شرایط جوی که گرد و غبار معمولا وجود دارد انتخاب و استفاده از این راهبندها نمی تواند گزینه مناسبی باشد.
راهبندهای میله ای هیدرولیکی مرتبا نیاز به سرویس و بازرسی دارند تا میزان روغن و واشرهای اورینگ مورد بررسی قرار گیرد و مانع از نشتی روغن شوند. در صورتی که در این سیستم ها روغن نشتی داشته باشد هزینه تعمیر و نگهداری سیستم به شدت بالا می رود.
راهبندهای هیدرولیکی در مقایسه با راهنبد های الکترومکانیکی دارای سرعت باز و بسته شدن کمتری هستند از این رو در مکان های پر تردد نمی توانند گزینه مناسبی باشند.

خرید راهبند میله ای

برای خرید راهبند میله ای همانند هر راهبند و یا وسیله دیگری باید به نکاتی توجه نمود تا بتوان مناسب ترین راهبند ممکن را خریداری نمود. از جمله این نکات می توان به میزان تردد، عرض گذرگاه، نیاز یا عدم نیاز به باتری پشتیبان و … اشاره نمود. توجه داشته باشید قیمت راهبند میله ای با توجه نوع و کیفیت قطعاتی که دارد متفاوت است.

قیمت راهبند میله ای

راهبندهای میله ای یکی از پر مصرف ترین و برترین نوع راهبندها هستند. به همین دلیل برندها و کمپانی های متعددی از سراسر دنیا به تولید آن ها در دو نوع دستی و اتوماتیک پرداخته اند. از جمله این برندها می توان به برندهای آلمانی, ایتالیایی، هچینین، آمریکایی،ژاپنی و ایرانی اشاره نمود که هر یک دارای ویژگی های خاص و قیمت های متفاوتی هستند.
قیمت راهبند میله ای بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که از جمله آن ها می توان به نوع راهبند، قدرت موتور آن، کیفیت قطعات، جنس میله متحرک، برند،کشور تولید کننده، سایز راهبند، الکترومکانیک یا هیدرولیکی ، مدت زمان گارانتی، خدمات پس از فروش، نصب راهبند و … اشاره نمود. راهبندهایی که برندها و کمپانی های خارجی تولید کننده آن ها هستند با توجه به اینکه باید وارد گمرک ایران شوند و چندین مرحله را باید طی کنند تا در فروشگاه ها عرضه شوند و به دست مصرف کننده برسند معمولا دارای قیمت بالاتری با توجه به نوع برند خود هستند. اما محصولات تولید برندهای داخلی کشور عموما از پایین ترین قیمت ممکن در میان راهبندها برخوردار هستند و برخی از آن ها کیفیت بسیار مناسبی نیز دارند. بنابراین در هنگام خرید راهبند میله ای علاوه بر نوع محیط و نیاز آن باید به بودجه ای که برای تامین امنیت محل در نظر گرفته شده است نیز توجه نمود و متناسب با آن راهبند میله ای بهترین برند ممکن را انتخاب و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید راهبند میله ای با کارشناسان ایمن سازان قشم تماس بگیرید .

نمایندگی فروش راهبند

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که برای خرید یک راهبند مناسب از یک برند معتبر به کجا باید مراجعه نمود. در پاسخ به این سوال باید گفت که نمایندگی های فروش متعددی در سراسر ایران راه اندازی شده اند که هر کدام ارائه دهنده محصولات و انواع راهبندهای تعدادی از برندهای معروف و معتبر داخلی و خارجی هستند. این نمایندگی ها معمولا دارای مشاوران و کارشناسان فروش کارآزموده ای هستند که با مراجعه به آن ها می توانید از مشاوره های این پرسنل استفاده نمایید و بهترین راهبند میله ای ممکن را انتخاب و خریداری نمایید. البته لازم به ذکر است که می توانید به صورت آنلاین نیز به وب سایت شرکت ایمن سازان تولید کننده این راهبندها مراجعه نمایید و به صورت مستقیم محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

گارانتی راهبند

کمپانی های تولید کننده انواع راهبند به منظور حمایت و پشتیبانی از محصولات خود و در جهت رفاه حال مشتریان معمولا انواع راهبندها و راهبندهای میله ای خود را به همراه گارانتی ارائه می دهند. از این رو مشتریان می توانند با اطمینان خاطر این راهبندها را خریداری نمایند و در صورتی که راهبند در مدت تعیین شده دچار هر گونه نقض یا مشکلی گردید بر اساس قوانین و شرایط قید شده در گارانتی آن را به شرکت تحویل دهند و یا تعویض نمایند. معمولا گارانتی هایی که بر ای راهبندها ارائه می گردد با توجه به نوع برند 24 ماهه الی 10 ساله هستند. بنابراین در هنگام خرید راهبند توجه کنید که حتما گارانتی معتبر داشته باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • […] محیط را برقرار می کند. در کلیه سیستم های راهبند اعم از راهبند میله ای و راهبند ستونی، سیستم محرک آن مهمترین بخش تشکیل دهنده […]

    پاسخ
  • […] راهبند میله ای از متداول ترین نوع از راهبندهای اتوماتیک است که نمونه های ان در ورودی مراکز خرید و پارکینگ های عمومی دیده می شود. این سیستم از ساده ترین و کارامدترین تجهیزات امنیتی- حفاظتی در ورودی پارکینگ ها می باشد. اساس کار این سیستم روی یک میله متحرک و سبک وزن استوار است. حرکت بالا و پایین میله توسط سیستم محرک هیدرولیک یا الکترومکانیکی انجام می شود و کنترل حرکت از طریق مدار فرمان الکتریکی انجام می شود. تجهیزات نصب این راهبند در دو نوع ساده و تاشو میباشد. بطور معمول راهبند بازویی ساده برای محوطه های باز کارایی بیشتری دارد و در محوطه های سرپوشیده و فضاهایی که محدودیت ارتفاع داشته باشیم از انواع راهبند بازویی با مفصل تاشونده استفاده می شود. سرعت باز شدن راهبند با توجه به نوع استفاده از یک ثانیه تا 6 ثانیه متغیر می باشد. راهبند ها قابلیت نصب دوربین های پلاک خوان یا سیستم های امنینی ویژه را نیز دارد. در مقایسه با سایر مدل ها، تجهیزات راهبند پارکینگ بازویی ظاهر زیباتری دارد. از لحاظ مقاومت و استحکام نیز، کارایی این تجهیزات در حد بسیار خوب و قابل قبولی است. […]

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست