درب اتوماتیک فادینی

دربهای فادینی

درب اتوماتیک فادینی را می توان یکی از تولید کنندگان پیشرو درعرصه سیستم های دربازکن اتوماتیک، راهبند های ترافیکی و راهبندهای ستونی امنیتی در جهان دانست که در بیشتر کشورهای جهان دارای نمایندگی می باشد. فعالیت این شرکت در طراحی، تولید و تجارت سیستم های دربازکن اتوماتیک، راهبند و بولاردهای امنیتی بوده که دارای کاربردهای صنعتی، مسکونی و تجاری می باشد.

ببا توجه به تجربیات بدست آمده در زمینه تولید و طراحی درب های اتوماتیک هیدرولیک این شرکت محصولاتی به روز، قابل اعتماد و با کیفیت و مفیدی را خدمت مشتریان خود ارائه می کند.
شرکت فادینی را می توان جزء اولین شرکت هایی دانست که از مکانیزم هیدرولیکی برای تولیدات خود استفاده می کند و با توجه به ظرفیت بسیار بالای تولید و دستیابی به تکنولوژی های پیشرفته و استفاده از کنترلر های مجهز به میکروپروسسور، علاوه بر تأمین بازار داخل ایتالیا، سهم به سزایی از بازارهای جهانی را نیز در زمینه درب های اتوماتیک به خود اختصاص دهد.

محصولات شرکت فادینی با توجه به استفاده از مکانیزم هیدرولیک عمدتا” برای کار در شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده اند و به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت جوابگوی ترددهای زیاد و در برخی محصولات تردد نامحدود میباشد.
در ادامه به معرفی چند مدل از معروف ترین درب های اتوماتیک فادینی خواهیم پرداخت که به صورت هیدرولیک روانه بازار شده اند.شرکت فادینی در ایتالیا و در اواخر دهه 60 میلادی تاسیس شد که در حال حاضر محصولات تولید شده توسط این شرکت به 50 کشور جهان صادر می شود.

درب اتوماتیک فادینی

تنوع در محصولات جک درب پارکینگ فادینی

کمپانی فادینی امروزه اقدام به تولید جک درب پارکینگ ریلی یا کشویی، لولایی، زیر سطحی و همچنین راهبند فکر کرده است

درب اتوماتیک بازویی فادینی

سیستم دربازکن های بازویی فادینی برای درب های لولایی تک لنگه و دولنگه از طیف بسیار گسترده ای برخوردار است که متناسب با نیاز هر مجموعه قابل ارائه میباشد. محصولاتی که توسط این شرکت به بازار عرضه شده است از معروف ترین مدل های جک پارکینگ فادینی است که می تواند دربهای با عرض هر لنگه از 1.5 متر الی 10 متر و از وزن هرلنگه 300 کیلو الی 1200 کیلو را پوشش دهد.

درب اتوماتیک ریلی فادینی

سیستم دربازکن های ریلی فادینی همانند جک های مخصوص درب های لولایی، دارای مدل های متنوعی میباشد که با توجه به وزن و ابعاد درب میتوان سیستم مناسب را انتخاب نمود. درب های ریلی بیشتر برای ورودی هایی استفاده میشود که فضای کافی برای بازشدن درب به سمت جلو را نداشته ودرب به طرفین به صورت ریلی میتواند حرکت کند. این سیستم ها در مدل های مختلف و ویژگی های متفاوت، قابلیت جابه جایی یک لنگه درب را به صورت کشویی (ریلی) و با وزن از 400 کیلو الی 4000 کیلو را دارند..

راهبند های هیدرولیک فادینی

از پرفروش ترین محصولات کمپانی فادینی، راهبندهای هیدرولیک این شرکت میباشد که با توجه به عرض مسیر عبوری، با طول اهرم متناسب با آن از 3 متر الی 8 متر قابل ارائه میباشد. همچنین برای محل هایی که محدودیت ارتفاع داشته باشند، از تجهیزات مخصوص تاشونده (Folding) میتوان استفاده نمود. نکته قابل توجه اینکه راهبندهای فادینی در کشور ایتالیا از گارانتی مادام العمر برخوردارند که خود نشان دهنده کیفیت بسیار بالای آن میباشد.

کمپانی فادینی برای اتوماتیک نمودن هر مدل درب، سیستم های متنوع دیگری را نیز در سبد محصول خود دارد. از آن جمله میتوان به سیستم های مخضوض درب های فولدینگ، درب های تعادلی زیرسقفی، درب های سکشنال، درب های رول آپ و درب های صنعتی اشاره نمود.

گارانتی و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک فادینی

این کمپانی آنقدر به محصولات تولیدی خود مطمئن می باشد که کلیه کالاهای تولیدی خود را جهت رضایت مشتریان و با اطمینان از کیفیت قطعات بکار رفته در محصولات، آن ها را با گارانتی سه ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله ارائه می کند.

انتخاب جک پارکینگ فادینی

انتخاب جک پارکینگ اهمیت بسیار زیادی دارد. بدیهی است انتخاب صحیح که متناسب با شرایط درب و نوع بهره برداری از آن می باشد باعث افزایش طول عمر سیستم، کاهش خرابی های احتمالی و در نتیجه جلب رضایت مشتری می گردد.

در بسیاری موارد مشاهده می گردد که برای صرفه جویی اقتصادی، سیستم مناسب برای درب مورد نظرانتخاب نمی گردد، به عنوان مثال از سیستم الکترومکانیک برای مجموعه ای با تردد بیش از 100 بار در روز استفاده می شود و یا جکی که قابلیت باز کردن عرض 2 متر را دارد بر روی درب  با عرض 3 متر نصب می گردد و بسیاری موارد دیگر که عدم رعایت آنها باعث فرسایش زودهنگام قطعات و خرابی های مکرر سیستم می گردد.

بنابراین در انتخاب سیستم مناسب در نظر گرفتن شرایط محل، نوع درب و … اهمیت به سزایی دارد.

به عنوان مثال در نظر گرفتن موارد زیر به ما کمک می کند تا سیستم مناسب را آسان تر انتخاب کنیم:    

– وزن درب و عرض هرلنگه را درنظر داشته باشید

– تعداد تردد روزانه از درب پارکینگ را محاسبه کنید

– موقعیت و وضعیت درب را در نظر بگیرید ( به عنوان مثال درصورتی که درب موقع باز بودن با دیوار مماس باشد، بهتر است از جک هایی که ویژگی یک طرف قفل را دارند استفاده نمود و یا اگر درب دارای طراحی ویژه ای بوده و یا درب قدیمی با ارزشی میباشد که نصب جک بر روی آن امکانپذیر نباشد، میتوان از سیستم های داخل زمینی (Under Ground) استفاده نمود.

– شرایط آب و هوائی محل نصب را بررسی کنید.

دربهای اتوماتیک فادینی

درب اتوماتیک فادینی FADINI- مدل NUPPI66

سیستم هیدرولیک NUPI66 فادینی برای درب های دولنگه با طول هرلنگه تا 5،2 متر می باشد. NUPI66 دارای ویژگی قفل هیدرولیک می باشد. NUPI66 دارای کاور آلومینیومی روی بازو بوده و سیستم هیدرولیک و موتور داخل محفظه کاملا بسته می باشد. بازوها و مرکز کنترل آن دارای درجه حفاظتی IP65 می باشند که استفاده از این سیستم را در شرایط مختلف آب و هوایی میسر می کند. NUPI66 با نیروی موتور 3100 نیوتن و ولتاژ 220 ولت امکان استفاده از این سیستم را برای اکثر درب ها با ترددهای زیاد میسر می سازد.

درب اتوماتیک فادینی FADINI- مدل HINDI880

سیستم هیدرولیک در این مدل درب هیدرولیک فادینی (HINDI880 ) برای درب های دولنگه با طول هرلنگه تا 8 متر، دارای مدل های متفاوت با ویژگی قفل هیدرولیک یک طرفه و دوطرفه. پرقدرت، قابل اعتماد در شرایط مختلف آب و هوایی، دارای کلاس حفاظتی IP67، نیروی موتور تا 6300 نیوتن، مخصوص تردد های بسیار زیاد.   

درب اتوماتیک فادینی FADINI- مدل HINDI 880 SPRINT

نوع جک در این مدل هیدرولیکی است و مقدار ولتاژ 220 ولت و دارای وزن هر لنگه 400 کیلوگرم و دارای عرض هر لنگه 2.5 متر می باشد. از ویژگی های این درب اتوماتیک می توان به تنظیمات کامل، سوپاپ های آزاد کردن اضطراری و ساختمان آلومینیومی بسیار محکم و قوی اشاره کرد. این مدل شامل تمام ابزارهای مورد نیاز به بازار ارائه شده است نصب راحت و بسیار آسانی دارد و بیشتر برای مناطق تجاری و مسکونی کاربرد دارد.

درب اتوماتیک ریلی

سیستم هیدرولیکی فادینی

نحوه عملکرد سیستم هیدرولیکی برعکس سیستم الکترومکانیکی به صورت فشار بر روغن است. حرکت درب ها به این صورت است که نیرویی پرقدرت به روغن وارد می شود و طی چندین مرحله این فشاری که وارد شده موجب حرکت کردن پیستون و نهایتا درب ها خواهد شد. درب های اتوماتیک هیدرولیکی در مقایسه با درب های الکترومکانیکی که به صورت گیربکسی و به کمک چرخ دنده کار می کند.دارای مزایای فراوانی هستند که دارای استهلاک بسیار کم و همچنین قدرت زیادی است که تولید می کنند کیفیت و دوام در این درب ها بسیار بالا است و جز مزایا به شمار می روند. درب اتوماتیک فادینی مانند دیگر جک های اتوماتیک هیدرولیکی دارای تردد بسیار نامحدودی است. بیشتر کاربرد این جک ها برای بالا بردن ظرفیت تردد تولید و طراحی می شوند. کاربرد این جک ها برای ساختمان هایی که زیر 15 طبقه هستند مقرون به صرفه نیست چرا که محصولاتی بسیار گران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست